48 годин на хактоні, 3 пітч-cесій. Перемога – це легко! 😉

13-14 лютого, команда Navizor прийняла участь в хакатоні «1991 Open Data Hackathon» — фінальному відбірковому етапі до першого в Україні некомерційного інкубатора «1991 Open Data Incubator» та зайняла перше місце серед учасників відбіркового етапу.

Беручи учать у хакатоні, команда Navizor поставила перед собою задачу розробити ефективну платформу для роботи громадськості та державних органів з відкритими та великими даними. В результаті, за 48 годин наполегливої роботи було розроблено робочі прототипи системи, яка дозволятиме вносити та відображати важливу інформацію про дороги та ремонтні роботи на картах сервісу Navizor (найменування доріг, відповідальні служби, бюджети, підрядників та ін.). Такий підхід створює передумови для впровадження дієвої геоінформаційної системи моніторингу стану дорожньої галузі із залученням до цього процесу громадськості. Користувачі зможуть задавати питання компетентним органам стосовно підрядників, бюджетів та контролювати якість виконаних ремонтів.

Тепер, на команду Navizor чекає 6-ти тижнева менторська програма у Києві та ще більш наполеглива робота у Першому Інкубаторі Великих та Відкритих Даних.

Navizor.com – це сервіс для моніторингу стану дорожньої інфраструктури та планування безпечних автомобільних маршрутів, з врахуванням якості доріг. Також, Navizor – це платформа для громадського контролю якості ремонтних робіт та взаємодії з державними установами.

Встановіть Navizor на ваш смартфон та подорожуйте безпечно:

Navizor для iPhone: https://goo.gl/3jJvBH
Navizor для Android: https://goo.gl/FuUZEr

Сервіс розробляється та підтримується компанією [bvblogic]